У вагон метро зайшли 70 жынок, дытей - на 60 менше, ныж жынок, а чоловыкыв стыльки, скыльки жынок ы дытей разом. Скыльыи всього пасажирыв зайшло у вагон

+3
Ответы (1)
  1. 19 ноября, 09:11
    0
    1) 70-60=10 (детей)

    2) 70+10=80 (мущин)

    3) 80+70+10=160 (всех)

    Ответ: 160 человек.