18495:308-426*68 + (84003-14658) : 201*459+10563

+1
Ответы (1)
  1. 17 апреля, 11:54
    0
    1) 84003-14658=69345

    2) 18495400:308 = 60050

    3) 426*68=28968

    4) 69345:201 = 345

    5) 345*459 = 158355

    6) 60050-28968 = 31082

    7) 31082+158355 = 189437

    8) 189437+10563=200000