18495400:308-426*68 + (84003-14658) : 201*459+10563

+3
Ответы (1)
  1. 18 февраля, 16:54
    0
    18495400:308 - 426*68 + (84003-14658) : 201*459+10563 = 200000

    1) 18495400:308=60050

    2) 426*68=28968

    3) 84003-14658=69345

    4) 69345:201=345

    5) 345*459=158355

    6) 60050-28968=31082

    7) 31082+158355=189437

    8) 189437 + 10563=200 000