3|х|+2|у | при х=-2,2 у=4,5

решите

+5
Ответы (1)
  1. 13 августа, 22:09
    0
    -2,2=|2,2|

    4,5=|4,5|

    3*2,2+2*4,5=6,6+9=15,6