10x+1=6x

Помог буду благ

+3
Ответы (2)
  1. 8 июня, 03:28
    0
    10 х-6 х=-1 4 х=-1 х=-0,25
  2. 8 июня, 03:31
    0
    10x-6x = - 1

    4x = - 1

    x = 1/4

    x = 0.25