У кошеку було 16 кг яблук. Взяли четверту частыну яюлук. Скильки кг яблук залышилось у кошеку

+2
Ответы (1)
  1. 23 июня, 12:54
    0
    1) 16:4=4 (кг) - яблук взяли;

    2) 16-4=12 (кг) - яблук залишилось в кошику.