1) 3 у-9-12 у=17-22 у

2) 0,8 х-9=3 х-13

3) 2,7 х+4,7=2,3 х=9,54

4) 1,3 у - 2,9=2,3-0,7 у

+1
Ответы (1)
  1. 30 января, 15:05
    0
    1) 3y+22y-12y=9+17

    13y=26

    y=2

    2) 0.8x-3x=-13+9

    -2.2x=4

    x=4/-2.2

    3) 2.7x-2.3x=9.54-4.7

    0.5x=4.84

    x=9.68

    4) 1.3y+0.7y=2.9+2.3

    2y=5.2

    y=2.6