500000 - (805434:906+406*907)

+3
Ответы (2)
  1. 29 апреля, 14:37
    0
    500000 - (889+368242) = 500000-369131=130869
  2. 29 апреля, 14:39
    0
    1) 805434:906=889

    2) 406*907=368242

    3) 889+368242 = 369131

    4) 500000-369131=130869