3.564:0.66+0.4992:0.052-83*0.107

+5
Ответы (1)
  1. 5 августа, 18:22
    +1
    1) 3.564:0.66=5,4

    2) 0.4992:0.052=9,6

    3) 83*0.107=8,881

    4) 5,4+9,6=15

    5) 15-8,881=6,119