У санаторий видпочивал о 46 жинок а чоловикив на 7 менше скилки всоьо видпочиваючих у санаторий

+4
Ответы (2)
  1. 18 мая, 02:02
    0
    46 - (46-7) = 46+39=85

    ответ: 85 всего.
  2. 18 мая, 02:56
    0
    46 + (46-7) = 46+39=85 всего