Сравните, если можно (.=). а+9 9-а, 4+к к+5, а+а к-к, 7-а 7+к, 5-к 5-а, к+8 8+к

+5
Ответы (1)
  1. 17 мая, 23:28
    0
    а+9>9-а, 4+к=к-к, 7-а<7+к, 5-к 5-а, к+8=8+к