Решите уравнения

а) - 5 (у-7) = 30 - (2 у+1) ;

б) 3 (2,4t-3.5) + 6=9,7t-3;

в) x-2 целых 4/7=-1/7x

+1
Ответы (1)
  1. 4 марта, 11:50
    0
    А) - 5 у+35=30-2 у-1; - 5 у+2 у=30-35; - 3 у=-5: у=5/3.

    б) 7,2t-10,5+6=9,7t-3; 7,2t-9,7t=-3-6+10,5; - 2,5t=1.5; t=1.5/-2,5=-1

    А "в" не очень понятно описано.