6000 : (20*5) * 6 = (525 - 238) * 3 = (924 - 207) : 3=

1000 : (90:9) * 100 = (517 - 450) * 9 = (413+196) : 7=

+3
Ответы (2)
  1. 21 июня, 05:28
    0
    1) 20*5=100

    2) 6000:100=60

    3) 60*6=360

    1) 90:9=10

    2) 1000:10=100

    3) 100*100=10000

    1) 525-238=287

    2) 287*3=861

    1) 517-450=67

    2) 67*9=603

    1) 924-207=717

    2) 717:3=239

    1) 413+196=609

    2) 609:7=87
  2. 21 июня, 07:11
    0
    1) 6000 / (100) * 6=6000/100*6=360

    2) 1000 / (10) * 100=1000/10*100=10000

    3) 287*3=861

    4) 67*9=603

    5) 717/3=239

    6) 609/7=87