3,5+6,5 * (5,7:0,19-19,2) =

+5
Ответы (2)
  1. 15 ноября, 12:02
    0
    5,7:0,19-19,2=10.8

    10.8*6.5=70.2

    70.2+3.5=73.7
  2. 15 ноября, 12:13
    0
    =3,5+6,5 * (30-19,2) = 3,5+70,2=73,7