805001+908*407-65 * (403-289) - 205*78

+1
Ответы (1)
  1. 14 апреля, 17:14
    0
    805001+908*407-65 * (403-289) - 205*78 = 1151157

    (403-289) = 114

    908*407 = 369556

    65*114=7410

    205*78=15990

    805001+369556-7410-15990=1151157