397370:79 - (327*84-5295) : 57

+1
Ответы (1)
  1. 18 января, 12:19
    0
    397370:79 - (327*84-5295) : 57=397370:79 - (27468-5295) : 57=397370:79-22173:57=5030-389=4641.