18*6"2=30

30*3*7=9

14*7*2=0

2*9*3=21

+5
Ответы (1)
  1. 6 марта, 12:03
    0
    14 - (7 х2) = 0 30 - (3 х7) = 9 2 х9+3=21 18 + (6 х2) = 30