6*х=720

х: 4=178

х-210=900

2120-*=835

3030-*=3030

*+107=3156

+1
Ответы (1)
  1. 28 июля, 10:58
    0
    6*120=720

    712:4=178

    1 110-210=900

    2120-1285=835

    3030-0=3030

    3049+107=3156