6000 - (6572+890) ; 533*302

960384; (24*16) - 14 * 131

(451+645) * 23 + 56 070; 63

65 232; 16 + 714; 102 * 80

+4
Ответы (1)
  1. 14 января, 22:18
    0
    6000 - (6572+890) ; 533*302 = (6000-6572-890) : 160966 = - 1462:160966 = - 0,009

    960384; (24*16) - 14 * 131=960384:384 - 1834 = 2501 - 1834 = 667

    (451+645) * 23 + 56 070; 63 = 25208 + 890 = 26098

    65 232; 16 + 714; 102 * 80 = 4077 + 0,0875 = 4077,0875