6000 - (6572 + 890) : 533 * 302 = 1772

1) 6572 + 890=7462

2) 7462 : 533 = 14

3) 302 * 14=4228

4) 6000 - 4228 = 1772

+3
Ответы (1)
  1. 27 декабря, 20:20
    0
    6000-7462:533*302=1772

    6000-14*302=1772

    6000-4228=1772

    1772=1772