Б) 2 1/5 * 3

г) 3 2/7 * 8

е) 2 4/5 * 9

+2
Ответы (1)
  1. 16 мая, 03:20
    0
    2 1/5*3=6. 3/5

    3. 2/7*8=24 16/7=26. 2/7

    2 4/5*9=18 36/5=25 1/5