100000+60 * (140000-84240/120) + 9600/24 зробити в стовпчик

+2
Ответы (1)
  1. 28 декабря, 07:36
    0
    1) 84240/120=702

    2) 140000-702=139298

    3) 60 * 139298=8357880

    4) 100000+8357880=8457880

    5) 9600/24=400

    6) 8457880+400=8458280