Вычисли: (349+8• (606:6)) : 10

+1
Ответы (1)
  1. 31 мая, 22:27
    0
    (349 + 8 * (606 : 6)) : 10 = (349 + 8 * 101) : 10 = (349 + 808) : 10 =

    = 1157 : 10 = 115, 7