решите 2 уравнения 1) 72: (12-х: 4) = 9 2) (390-120:х) : 6=60

+1
Ответы (1)
  1. 2 января, 02:21
    0
    1) 72: (12-х: 4) = 9

    12-х/4=72/9

    12-х/4=8

    х/4=12-8

    х/4=4

    х=4*4

    х=16

    2) (390-120:х) : 6=60

    390-120/х=60*6

    390-120/х=360

    120/х=390 - 360

    120/х=30

    х=120/30

    х=4