382+498*381

382*498-116

+3
Ответы (2)
  1. 29 мая, 06:03
    0
    1-382+498*381 = 190120

    498*381 = 189738

    382 + 189738 = 190120

    2-382*498-116 = 190120

    382*498 = 190236

    190236-116 = 190120
  2. 29 мая, 07:36
    0
    1) 382+498*381=382+189738=190120

    2) 382*498-116=190236-116=190120