7a+15a при a=3 23b+16b при b=8 44x-18x при x=5 14y+33y-45y при m=17 52m - 25m+45m при m=9 18n+34n-22 при n=6

+1
Ответы (1)
  1. 18 апреля, 12:18
    0
    7 а+15 а=7*3+15*3=66

    23b+16b=23*8+16*8=312

    44x-18x=44*5-18*5=130

    14y+33y-45y=14*17+33*17-45*17=34

    52m - 25m+45m = 52*9-25*9+45*9=648

    18n+34n-22=18*6+34*6-22=290