150,88: (3,2*2,3) - 60,27: (4,1*1,4)

+5
Ответы (1)
  1. 1 июля, 07:44
    0
    150,88: (3,2*2,3) - 60,27: (4,1*1,4) =

    150,88:7,36-60,27:5,74=

    20,50-10,50=

    10 Ответ