Обчислити - 0,8 (х-4,5) - (-12-0,8 х)

+4
Ответы (2)
  1. 13 июля, 07:43
    0
    -0.8x+3.6+12+0.8x=15,6
  2. 13 июля, 08:17
    0
    -0,8 (х-4,5) - (-12-0,8 х) = - 8x+36+12+0,8x=-7,2x+48