Столяр за 4 год выготовив 12 стильцив Його учень за 1 год выготовляв на 2 стильцив менше ниж выготовляв столяр за 1 год скильки стильцив выготовив учень столяра за 4 год?

+5
Ответы (1)
  1. 14 ноября, 17:58
    0
    1) 12:4=3 (ст) - за 1 год выготовляв столяр

    2) 3-2=1 (ст) - за 1 годыну выготовляв учень

    3) 4*1=4 (ст) - зробив учень за 4 год

    видповидь учензробыв за 4 год 4 стула