Вычеслите 2,2 + (-4 1/4) + (-1 13/15)

+5
Ответы (1)
  1. 24 июля, 01:44
    0
    2,2 + (-4 1/4) + (-1 13/15) = 2 1/5-4 1/4-1 13/15=2 12/60-4 15/60-1 52/60=132/60-255/60-112/60=-235/60=-3 11/12