Зробить зручним зпособом 394*268+394*232

+5
Ответы (2)
  1. 19 августа, 23:51
    0
    394 * (268+232) =

    394*500=197000
  2. 20 августа, 01:08
    0
    394 * (268+232) = 394*500=197 000