7*8

(42:6) * (32:4)

700*80

(4200:6) * (320:4)

+4
Ответы (1)
  1. 9 августа, 12:34
    0
    7*8=56

    (42:6) * (32:4) = 56

    700*80=56000

    (4200:6) * (320:4) = 56000