Найди значения выражений: 6 + 7 - 9 = 15 - (3 + 5) = 10 + 3 - 4 = 8 + (12 - 5) = 18 - 10 + 5 = 9 + (13 - 7) =

+1
Ответы (1)
  1. 29 июня, 00:23
    0
    9 + (13-7) = 9+6=15 ...