1) 14.3*0.6 - 5.7*1.4

2) (54-23.42) * 0.08

3) (4.125-1.6) * (0.12+7.3)

4) (8.4*0.55+3.28) * 9.2-43.78

+4
Ответы (1)
  1. 5 января, 00:10
    0
    1) 8,58-7,98=0,6

    2) 30,58*0,08=2,4464

    3) 2,525*7,42=18,7355

    4) 72,68-43.78=28,9