600,9 - (4271,8:8,06+53,9) - 0,17+103,17 =

+1
Ответы (2)
  1. 8 июля, 17:54
    0
    600.9 - (4271.8/8.06+53.9) - 0.17+103.17=120.2

    4271.8/8.06=530

    530+53.7=583.7

    600.9-583.7=17.2

    17.2-0.17=17.02

    17.02+103.17=120.2
  2. 8 июля, 18:43
    0
    600.9 - (530+53.9) - 0.17+103.17=600.9-583.9-0.17+103.17=120