600,9 - (4271,8:8,06+53,9) - 0,17+103,17

+1
Ответы (1)
  1. 29 сентября, 03:18
    0
    1) 84271:8,06=530

    2) 530+53,9 = 583,9

    3) 600,9 - 583,9=17

    4) 17 - 0,17 = 16,835) 16,83 + 103,17 = 120