Обчислити застосовуючи переставний закон додавання 6+26+4 =

+5
Ответы (2)
  1. 10 марта, 23:47
    0
    Виходить так: 6+4+26=36
  2. 11 марта, 01:11
    0
    1 / (6+4) + 26=36

    2 / (4+26) + 6=36