Перевирити суми застосовуючи переставний звкон. 4+5=9 4+1+3=8.2+4+1=7

+3
Ответы (1)
  1. 7 марта, 16:28
    0
    4+5=5+4

    3+4+1=1+4+3

    4+1+2=2+4+1