Решить:

1) 1/2*160*120=

2) 40+160/3=

3) 80 + (120*2/3) =

+2
Ответы (2)
  1. 20 августа, 12:23
    0
    1) 260

    2) 280/3 но тут не Точно

    3) 160
  2. 20 августа, 16:01
    0
    1/2*160*120=160:2 * 120=80*120=9600

    40+160/3=40+53 1/3=93 1/3

    80 + (120*2/3) = 80+40*2=80+80=160