Записати елементи множини 4x в 4 степени-5x в 2 степени+1=0

+5
Ответы (2)
  1. 4 марта, 15:39
    0
    4 х^4 - 5 х²+1=0

    Пусть х² = t

    Тогда

    4t²-5t+1=0

    D=25-16=9

    t1=1/4

    t2=1

    X1=1/2

    X2=1
  2. 4 марта, 16:35
    0
    4x^4-5x^2+1=0

    Пусть x^2=t, >=0

    4t^2-5t+1

    D=25-4*4*1=25-16 = корень из 9=3

    t1=5+3/8=1

    t2=5-3/8=2/8=1/4=0,25

    x^2=1 x^2=1/4

    x=+-1 x=+-1/2