Разложите на множители 18a^2-18

+3
Ответы (2)
  1. 2 ноября, 13:33
    0
    18a²-18 = 18 (а² - 1) = 18 (а - 1) (а + 1)
  2. 2 ноября, 17:08
    0
    18a²-18 = 18 (a²-1) = 18 (a-1) * (a+1)