0,54:1,8+6,8*3,5-0,17=. (42-149,1:14,2) * 5,3+6,13 =

+1
Ответы (1)
  1. 21 марта, 01:46
    0
    0,54:1,8+6,8*3,5-0,17=

    =0,3+23,8-0,17=0,3+23,63=23,93

    (42-149,1:14,2) * 5,3+6,13=

    = (42-10,5) * 5,3+6,13=31,5*5,3+6,13=

    = 166,95+6,13=173,08