Решите: (2,6*0,6-4 1/8:2 3/4) : (-0,12)

+4
Ответы (1)
  1. 28 июля, 11:39
    0
    (1,56 - 33/8*4/11) : (-0,12) = (1,56 - 1,5) : (-0,12) = - 0,5