4*13 * (х*4-24*3) : 52=100

+1
Ответы (1)
  1. 20 апреля, 10:19
    0
    1) 100*52=5.200

    2) 4*13=52

    3) 5.200:52=100

    4) 24*3=72

    5) 100+72=172

    6) 172:4=43