Реши уравнение: 8⋅ (3+y) - 4y=5y-56

+3
Ответы (2)
  1. 19 марта, 16:45
    0
    24+8 у-4 у=5 у-56

    8 у-4 у-5 у=-56-24 (*-1)

    -8 у+4 у+5 у=56+24

    у=80

    проверка

    8 * (3+80) - 4*80=5*80-56

    24+640-320=400-56

    344=344
  2. 19 марта, 16:45
    0
    24+8y-4y=5y-56

    24+56=y

    y=80