3 2/3x - 2 4/9x + 1 1/2x, при x 9/49

+1
Ответы (1)
  1. 19 ноября, 06:52
    0
    3 2/3x - 2 4/9x + 1 1/2x=3 12/18x-2 8/18x+1 9/18x=2 13/18x

    2 13/18*9/49=49/18*9/49=1/2