150:2+65:6+95+19887:5

+3
Ответы (1)
  1. 16 октября, 03:07
    0
    1) 75

    2) 10 5/6

    3) 3977,4

    4) 75 + 10 5/6 + 3977 2/5=85 25/30 + 3977 12/30 = 4062 37/30 = 4063 7/30