452:6-32*46-124 помогите

+4
Ответы (1)
  1. 27 июля, 03:04
    0
    1) 452:6=75,3

    2) 32*46=1472

    3) 75,3-1472=-1 396,7

    4) - 1396,7-124=-1520,7