Ax=b при a = - 60 b = - 8

+3
Ответы (2)
  1. 6 февраля, 20:33
    0
    -60*x=-8

    х=-8 / (-60)

    х=-0.13
  2. 6 февраля, 21:36
    0
    Ax=b при a = - 60 b = - 8

    -60 х=-8

    х=-8/-60

    х=2/15