175750 : 50 + 910032 - 9928) x 208 =

+5
Ответы (2)
  1. 4 мая, 12:26
    0
    (175750:50+910032-9928) * 208=1,880

    1) 175750:50=3515

    2) 910032-9928=900104

    3) 3515+900104=903619

    4) 903619*208=1,880
  2. 4 мая, 16:00
    0
    1) 175750:50=3515

    2) 3515+910032=913547

    3) 913547-9928=903619

    4) 903619*208=187952752